עורך דין גירושין בתל אביב – עו"ד אסתר שלום

אסתר-שלום-עוד-גירושין-בתל-אביב

חיפוש אחר עורך דין גירושין בתל אביב והסביבה לתיק גירושין:

בכל הנוגע לתיקי גירושין ומציאת עורך דין גירושין בתל אביב, אין ספק שזו העיר שכדאי להתחיל בה. מבחינת שירותי עורך דין גירושין תל אביב, ישנה גישה נוחה וזמינות גבוהה, אז אם גם אתם מחפשים עורך דין גירושין מומחה לדיני משפחה, אתם מוזמנים לפנות לעו"ד אסתר שלום.

שירותי עורך דין גירושין בתל אביב המתמחה בדיני משפחה

במשפט גירושין, חשוב לפנות לעורך דין גירושין מקצועי ומומחה בתחום, שיוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר ולהגן על זכויותיכם. מלבד בקיאות בחקיקה הקיימת ובפסיקה, יש ערך גם ליכולת הקשבה, יחס אישי, ניסיון וחשיבה יצירתית. עורכי דין העוסקים בדיני משפחה ניתן למצוא בכל רחבי הארץ אך אם אתם רוצים לוודא שלעורך הדין יהיה ניסיון רב ותוכלו להגיע אליו בעקבות המלצות על שירותי עורך דין גירושין בתל אביב, אנחנו הכתובת הנכונה. עו"ד אסתר שלום היא בעלת המלצות וידע רב בדיני משפחה, עם ניסיון מוכח בהובלת תיקי גירושין. ניתן לפנות למשרד כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ולשכור את שירותיה של עו"ד אסתר שלום לליווי וייצוג משפטי. הייצוג אינו מוגבל לדיונים הנוגעים לקבלת הגט בערכאה המשפטית, אלא לכל ההיבטים הנלווים לגירושין כולל הסדרת נושא חלוקת הרכוש, מזונות, הסדרי ראיה ומשמורת. בנוסף, המעוניינים בהשגת הסכם הוגן ומקובל על שני הצדדים, ללא מעורבות בית המשפט ניתן לפנות כדי להתחיל תהליך גישור.

תיקי גירושין בתל אביב

אחוזי הגירושין בתל אביב הם מהגבוהים בארץ, אך למרות שמדובר בנתון מצער, זו גם אחת הסיבות הטובות ביותר לכך שכאשר מדובר בחיפוש עורך דין גירושין בתל אביב, כדאי להתחיל ממשרד הממוקם בעיר. לעורכי הדין המתמחים בדיני משפחה בתל אביב והמרכז, יש ניסיון רב בייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום דיני משפחה והם יכולים להביא עמם יתרונות ייחודיים שלא קל למצוא במקומות אחרים. עם זאת, אל תמהרו לשכור דווקא את שירותיו של עורך דין הנחשב ל"כריש" או זה שמבטיח לכם "מלחמה", מכיוון שכדאי לנסות קודם להגיע להסכמה בין הצדדים בדרך מכבדת והוגנת. כיצד? באמצעות הליך גישור בתיווך מגשר גירושין מקצועי מומלץ.

עורך דין גירושין בתל אביב – עוד אסתר שלום

הסכם מזונות

ככלל יש להבין כי תיק גירושין אינו מתחיל ונגמר בהשגת הגט. יש נושאים רבים עליהם צריכים בני הזוג להסכים כדי שיוכלו לסיים את הקשר בצורה מכבדת. נקודה זו משמעותית במיוחד כאשר יש ילדים משותפים, ואז בית המשפט נדרש להכריע לא רק לגבי מזונות לאישה אלא גם גובה הסכום שישולם לכל ילד והסדרי ראייה. כל צד צריך להיות מיוצג על ידי עורך דין אך ניתן גם לפנות יחדיו למגשר מקצועי שיסייע לבני הזוג להגיע להסכמה משותפת והוגנת, בטרם יכפה בית המשפט את פסיקתו. עבור אלו המחפשים גישור על ידי עורך דין גירושין בתל אביב, יכולים למצוא מגוון אפשרויות בחירה בין אנשי מקצוע מומלצים ובעלי ניסיון רב בתחום.

מומחה בהליך גישור וייצוג משפטי

אם אתם מחפשים מומחה לגישור או ייצוג עורך דין גירושין תל אביב, העיר מציעה אפשרויות בחירה רבות, אך נסו למקד את החיפוש ברמה מקצועית גבוהה וניסיון מוכח לצד יכולת הקשבה, רגישות וזמינות. את כל אלו תוכלו למצוא אצל עו"ד אסתר שלום, ביחד עם המלצות חמות על ליווי והובלת הליכי גישור בתיקי גירושין ודיני משפחה.

לקוחות ממליצים

Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
הקודם
הבא

שאלות ותשובות

זוהי אולי השאלה החשובה ביותר שמרבית האנשים שואלים את עצמם. השאיפה היא כמובן לחסוך את העלויות הכספיות של עו"ד גירושין, דבר שאף פעם לא יהיה אידיאלי בעיצומו של הליך גירושין. באופן כללי אפשר לעשות הסכם גירושין ללא מעורבות של עורך דין גירושין – אך יש כאן הסתייגות שחשוב שתכירו. עו"ד אסתר שלום תסייע לכם לבנות הסכם גירושין שמנוסח בצורה נכונה ובנוי בצורה נכונה, כך שבית המשפט או בתי הדין הרבניים יקבלו אותו. בנוסף לכך עו"ד אסתר שלום תסייע לבני הזוג להפיק הסכם גירושין שמטיב עם כל אחד מהצדדים, כך שכל אחד יקבל את מה שהוא שואף לקבל ביום שאחרי הגירושין עצמם.

אחת מהסוגיות המאתגרות ביותר בכל הליך גירושין זוהי כמובן סוגיית המשמורת על הילדים. ברוב המקרים עד לגיל 6, בית המשפט מעדיף באופן גורף שהילדים יישארו בבית האם. אך לכל אורך הדרך, בית המשפט שם את טובת הילדים לנגד עיניו, כך שאם טובת הילדים תהיה להישאר בבית אביהם זה מה שיהיה. עו״ד אסתר שלום תסייע לבני הזוג לבנות הסכם גירושין שכולל בתוכו הסדרי ראייה הוגנים, כאשר טובת הילדים נמצאת תמיד במרכז תשומת הלב. בסופו של יום ילדים צריכים להיות גם ליד אימם וגם ליד אביהם.

החדשות הטובות הן שאם אתם שוכרים עורך דין גירושין מקצועי תוכלו להגיע להסכם גירושין בתוך זמן קצר. המשוכה הקשה ביותר היא ליצור הבנה או דיאלוג בריא בין בני הזוג שנמצאים בעיצומו של הליך גירושין. עו״ד אסתר שלום היא עורכת דין גירושין כבר שנים רבות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים המקצועיות ביותר. בסופו של יום השאיפה המשותפת של כולם היא לבנות את ההסכם בתוך זמן קצר, כך כל אחד מבני הזוג ייצא לדרך החדשה. ברוב המקרים בניית הסכם גירושין לוקחת בין שלושה ועד שישה חודשים, אך לפעמים אפילו קצת יותר.

מרבית האנשים נוטים לחשוב כי כל אחד מבני הזוג צריך להצטייד בשירותיו של עורך דין גירושין על מנת לבנות הסכם גירושין בין בני זוג. אך למען האמת, ניתן לפנות לעורך דין אחד שמוסכם על ידי שני הצדדים בכדי לבנות הסכם גירושין שמטיב עם כל אחד מהצדדים. עו״ד אסתר שלום תשמח לסייע לכם ולהגיע למצב שבו כל אחד מבני הזוג מקבל את הסכם הגירושין הטוב ביותר עבורו. כך שתוכלו לחסוך אלפי שקלים, וגם לקבל את ההסכם האידיאלי ביותר עבורכם – שמטיב אתכם וגם מטיב עם הילדים שלכם שהם החשובים ביותר.

אחת מהבחירות המשמעותיות ביותר שתצטרכו לעשות מיד כאשר אתם מחליטים להתחיל הליך גירושין זה כמובן לבחור עורך דין גירושין. מדובר על איש מקצוע שהולך ללוות אתכם לכל אורך התהליך, ולכן אסור לכם להקל ראש בקבלת ההחלטות ובבחירת אותו עו"ד גירושין. עו״ד אסתר שלום תהיה הבחירה המושלמת עבורכם מכיוון שקודם כל היא מגיעה עם רזומה עשיר בתחום הגירושין, ועד כה היא ייצגה אלפי בני זוג מכל רחבי הארץ. בנוסף המשרד של עו״ד אסתר שלום הוא משרד בוטיק, כך שאתם תקבלו יחס אישי לכל אורך הדרך ולא תצטרכו לעבור בין כמה עורכי דין שונים שיגלגלו את ההסכם שלכם.

פוסטים עורך דין גירושין בתל אביב​

<h3>תביעת אבהות בתל אביב</h3>

תביעת אבהות בתל אביב

קרא עוד
לכל אחד יש זכות לדעת מי הוא אביו הביולוגי ולהפך, לכל אדם יש הזכות לקחת חלק בגידול ילדו. תביעת אבהות הינו תהליך שבסופו מסמך חוקי ומחייב באדם להכיר בבנו ולענות לכל צרכיו. הליך ותביעה זו תתקבל לאחר בקשה של אחד משני הוריו של הילד או על ידי קטין באמצעות אפוטרופוס מורשה על ידי בית המשפט. יש שני "סוגים" של אבהות -אבהות דתית ואבהות אזרחית. אבהות דתית היא הרלוונטית בעניין האישי ומי שנותן את החותמת הוא בית הדין הדתי, אבהות אזרחים כרוכה בהליך ארוך, צירוף ארוך של חוקים ומסמכים נותנים את האות לקריאת " אבהות אזרחים" כלפי אזרח ובנו. אם גבר הנתבע בתביעת אבהות בתל אביב מסרב לשיתוף פעולה ולעבור סדרת בידוק, דבר זה משמש כראייה בבית המשפט ומחזקת את החשד כנגד הנתבע, אלא אם הוא מביא סיבה טובה לכך שהוא מתנגד לתביעת אבהות. לתוצאות תביעת אבהות יש השלכות רבות כגון: אם נמצא הגבר אביו של הילד הוא יחויב בתשלום מזונות, יוכל לעתור על משמורת משותפת ולילד יש הזכות להיות היורש העתידי של נכסי אביו. למרות הדעה הרווחת השוררת בעם, אין זו תמיד אשמתו של הגבר באי הקשר והיחסים בינו לילד, יש גורמים המאלצים לעיתים להיווצרות מצב שכזה, תביעת אבהות באה לשים סוף בפן החוקי לשאלת מיהו אביו הביולוגי של הילד..
<h3>עורך דין גירושין  בתל אביב</h3>

עורך דין גירושין בתל אביב

קרא עוד
"מחצית מהזוגות מתגרשים, השאר ממשיכים לריב”. – אם נשים לרגע את המשפט המשעשע והציני בצד, ונסתכל על המצב הנוצר בשנים האחרונות, נבין כמה העלייה ניכרת בתחום הגירושין בישראל, עלייה של אחוזים רבים הולכת וגדלה לנגד עיננו , אם בעבר זוג שהתגרש הסתובב עם ייסורי מצפון ומעין אות קין, ושמע התלחשויות מאחורי גבו, כיום אין זה נחשב למהלך משונה המעורר הרמת גבה והשתאות, להפך. כיום מספר הזוגות גרושים אלה העתידים להפוך לכאלה כה גדול, עד שהתהפכו להן היוצרות והזוגות שנשארו נישואים הפכו לחיה הנמצאת בסכנת הכחדה. אם גם אתם נמצאים אחרי ההחלטה הרת הגורל להיפרד לתמיד מבת או בן הזוג שלכם, עליכם להבין ולדעת שתהליך ארוך ומתיש עומד בפניכם, על מנת לא לתבוע בים הסוער של הבירוקרטיה הישראלית הנוקשה, עליכם לתחמש בעורך דין לענייני גירושין, רבים מהם מציעים את שירותם בגבעתיים עורך דין גירושין בתל אביב, מקצועי ומנוסה לדיני משפחה המתמחה בגירושין, יעזור לכם לעבור את התהליך הארוך והמפרך, כידוע בישראל התהליך ארוך וקשה אופן משמעותי מבשאר העולם מפני ההתערבות הבלתי פוסקת של מוסד הרבנות. יש הליכי גירושין שהם יש הסכמה מלאה בין בני הזוג, אבל לעיתים תכופות הסכמי גירושין עוברים ונקבעים על ידי שופט בין כתלי בית המשפט. זוגות רבים בגבעתיים העומדים בפני הליכי גירושין ללא עורך דין טוב לא מגיעים בעצמם לחוזה עליו חלמו, עורך טוב לענייני גירושין הוא הדבר המבדיל בין הצלחה להתרסקות טוטאלית.
<h3>למה כדאי לעשות הסכם ממון ידועים בציבור בתל אביב?</h3>

למה כדאי לעשות הסכם ממון ידועים בציבור בתל אביב?

קרא עוד
הסכם ממון נועד על מנת לקבוע את אופן חלוקת הרכוש המשותף בין בני זוג שמוגדרים בתור ידועים בציבור בעת סיום מערכת היחסים שלהם. כמובן שהאפשרות של הסכם ממון ידועים בציבור תהיה רלוונטית עבור זוגות שאינם נשואים, אך זוגות שהחליטו לחיות ביחד. פשוט תשמרו על עצמכם אז מדוע כל כך חשוב לעשות הסכם ממון ידועים בציבור? מכיוון שזוהי הדרך הטובה ביותר עבורכם לשמור על עצמך. כך תוכלו לדעת שגם אם היחסים לא יתקדמו כמו שאתם צופים, תוכלו לקבל את הרכוש שמגיע לכם – מבלי שתפגעו בגלל החלטה כזאת או אחרת. לסיים את היחסים בטעם טוב לא מעט בני זוג רוצים לסיים את מערכת היחסים בצורה חיובית, אך חלוקת הרכוש היא זאת שמונעת מהם לעשות זאת. לכן כאשר אתם מבצעים בתחילת מערכת היחסים הסכם ממון ידועים בציבור, אתם מאפשרים לעצמכם ולבן או בת הזוג לסיים את הזוגיות עם טעם טוב וללא מריבות מיותרות שעלולות להביא לפיצוץ.
<h3>להתגרש עם חיוך בעזרת גישור גירושין בתל אביב</h3>

להתגרש עם חיוך בעזרת גישור גירושין בתל אביב

קרא עוד
כאשר אתם חושבים על גירושין אתם בוודאי מדמיינים לא מעט דברים שליליים במחשבות שלכם. אך למה הליך הגירושין חייב להיות מלא במריבות ומשחקי אגו בין בני הזוג? בכל זאת מדובר על אנשים שחלקו לא מעט דברים חיוביים ביחד. בואו להתגרש עם חיוך ואנרגיות חיוביות בעזרת הליך גישור גירושין. מתי כדאי להתחיל הליך גירושין? הליך גישור גירושין צריך להתבצע מיד לאחר ההחלטה של בני הזוג להתגרש, כך תוכלו למנוע את המריבות והוויכוחים לחלוטין. אל תיתנו לאמוציות או למשחקי האגו להתחיל כי לאחר מכן יהיה קשה להחזיר את הגלגל לאחור. כל הליך גירושין צריך גישור גירושין אל תחשבו כי אתם יכולים לסיים את הזוגיות שלכם בצורה חיובית, כי זה מה שמרבית בני הזוג נוטים לחשוב. הליך גירושין תמיד מביא את כל הצדדים המעורבים לקצה, ולכן על מנת שתימנעו מסיטואציה שכזו עליכם פשוט לפנות לעו"ד מקצועי אשר יסייע לכם להגיע להסכמות בכל הסוגיות החשובות והקריטיות.
<h3>איך לבחור עורך דין דיני משפחה בתל אביב?</h3>

איך לבחור עורך דין דיני משפחה בתל אביב?

קרא עוד
אם אתם מתגוררים באזור תל אביב, ככל הנראה ברגע שתתחילו לחפש עורך דין המתמחה בתחום של דיני משפחה תגלו כי עומדות לפניכם אפשרויות רבות. רגע לפני שאתם הולכים לאיבוד בין שלל האפשרויות, ועושים בחירה שעלולה לעלות לכם ביוקר – הינה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם לבחור נכון. עורך דין יקר הוא לא תמיד עורך דין טוב לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי כאשר הם מחפשים עורך דין דיני משפחה המחיר הוא זה שיסייע להם לבחור. אך לא תמיד המחיר הוא מדד לאיכות של עורך הדין, לכן אל תתבססו על האלמנט הזה כאשר אתם עושים את הבחירה הסופית. בדקו את כל העלויות טרם ההחלטה הסופית עורך דין דיני משפחה יכול להיות בחירה מצוינת עבורכם עבור לא מעט סיטואציות שבהן אתם נמצאים. אך לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית באיזה עורך דין לבחור, מוטב כי תוודאו ותבררו את כל העלויות על מנת שלא תמצאו את עצמכם מסתבכים עם זה.
<h3>מתי מומלץ לכתוב צוואה בתל אביב?</h3>

מתי מומלץ לכתוב צוואה בתל אביב?

קרא עוד
כתיבת צוואה היא אחד מהדברים שתצטרכו לעשות לפחות פעם אחת במהלך החיים שלכם, ולכן חשוב שתדעו גם מתי כדאי לעשות זאת. יש כאלה שחשובים שכדאי לכתוב את הצוואה רק בגיל מבוגר, אך למען האמת מוטב לעשות זאת מוקדם יותר – מתי בדיוק? התשובה במאמר הבא. אל תכתבו צוואה מאוחר מידיי ההמלצה שלנו עבור מרבית הלקוחות שלנו זה לכתוב צוואה בגיל 50-60 על מנת שתוכלו לעשות זאת כל עוד אתם צלולים לחלוטין. כך תדעו שאף אחד לא ינסה לנצל את חוסר ההבנה שלכם בעתיד על מנת לשנות או להחליט במקומכם. כך תוכלו לדעת שהרכוש שלכם יעבור למי שאתם באמת רוצים. תכתבו צוואה בתוך זמן קצר אם אתם רוצים לכתוב את הצוואה שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיע אלינו. אנו נסייע לכם לכל אורך התהליך, ונדאג כי תחתמו על הצוואה אשר תואמת את הרצונות האמיתיים שלכם. זה אולי הנושא החשוב והמשמעותי ביותר כאשר כותבים צוואה.
<h3>כמה זמן יכול להימשך הליך גישור גירושין בתל אביב?</h3>

כמה זמן יכול להימשך הליך גישור גירושין בתל אביב?

קרא עוד
הליך גישור גירושין הוא אחד מההליכים החשובים ביותר שנועדו על מנת לסייע לבני זוג לסיים את תהליך הגירושין בצורה מכבדת. החשיבות של ההליך הינה קריטית, וברוב המקרים הוא זה שמסייע לזוגות רבים לגשר על הפערים ולהתגרש בצורה חיובית. כמה זמן נמשך גישור גירושין? הליך גישור גירושין תלוי בכם הזמן שבו נמשך גישור גירושין בעיקר תלוי בבני הזוג שמגיעים להליך. באופן טבעי ככל שיהיו יותר בעיות שצריך לגשר עליהן, כך משך זמן הגישור ימשך. כמובן שהשאיפה של כל הצדדים היא לסיים את התהליך בתוך זמן קצר על מנת שכל אחד יוכל לפתוח דף חדש בהקדם האפשרי. אל תמהרו לסיים הליך גישור גירושין אחת מהמהלכים הכי לא נכונים שתוכלו לעשות זה לסיים במהירות את הליך גישור הגירושין. לא משנה איך תסתכלו על זה, מדובר על הליך שנועד לסייע לכם ולהפוך את הגירושין לטובים יותר. לכן אתם מצדכם צריכים להתמסר לתהליך על מנת שיהיה ניתן להגיע לתוצאות חיוביות.
<h3>מה הכוונה של משמורת משותפת בתל אביב?</h3>

מה הכוונה של משמורת משותפת בתל אביב?

קרא עוד
אם בעבר כאשר זוג היה מתגרש הילדים היו עוברים אוטומטית להיות בחזקת האם, כיום תמונת המצב שונה. יותר ויותר אבות רוצים להישאר מעורבים בחייהם של ילדיהם ולהיות חלק משמעותי בדיוק כמו האימהות. במקרה כזה מגישים לבית המשפט בקשה של משמורת משותפת על הילדים. מהם התנאים לקיומה של משמורת משותפת? לרוב על מנת שבני זוג יהיו זכאים לקבל חלוקה שווה בנטל בגידול הילדים הם חייבים להיות ביחסים טובים. בית המשפט רוצה לראות כי ההורים מסוגלים להתנהל האחד מול השני, ולא משמשים דוגמא רעה לילדים ביחסים בניהם. במקרה כזה בית המשפט יעודד ואף ינסה לקדם משמורת המוגדרת כמשותפת. משמורת משותפת לטובת כל הצדדים אצל לא מעט אימהות ישנה מחשבה כי המשמורת המשותפת נועדה על מנת לקדם את האבות. אך מדובר על צעד מבורך שחשוב בכל הליך גירושין ונועד על מנת להקנות לילדים אפשרות לגדול במשפחה נורמטיבית עד כמה שאפשר – כאשר גם האב וגם האם מעורבים במידה שווה.
<h3>לא מתחתנים מבלי לעשות הסכם ממון עורך דין בתל אביב</h3>

לא מתחתנים מבלי לעשות הסכם ממון עורך דין בתל אביב

קרא עוד
חתונה היא תמיד אירוע משמח שכולל בתוכו איחוד של שתי עולמות שונים. אך עליכם לזכור כי אף אחד לא יכול לדעת מה צופן העתיד, ולכן צריך להיות מוכנים לכל מהלך שלא קורה. הסכם ממון עורך דין נועד בדיוק על מנת להבטיח כי בעתיד לא יהיו חילוקי דעת. הסכם ממומן עורך דין יפתור את מרבית הבעיות כאשר אתם עושים הסכם ממומן על ידי עורך דין אתם פותרים את כל בעיות הרכוש שעלולות לצוץ במסגרת הליך הגירושין. כך מראש כל אחד מהצדדים יודע בדיוק מה הוא צריך לקבל, ואין שום מרבית או וויכוחים שעלולים לעלות את היחסים על שרטון. הסכם ממומן עורך דין לא פותר את כל הבעיות אך חשוב להגיד מראש כי הסכם ממומן שנכתב על ידי עורך דין לא יפתור את כל הבעיות. בוודאי שיהיו עוד לא מעט חילוקי דעות על הרכוש, וגם על המשמורת של הילדים – אך עדיין ההסכם מהווה בסיס שממנו יהיה אפשר להתקדם.
<h3>איך ניתן למצוא הסכם ממון לדוגמא בתל אביב?</h3>

איך ניתן למצוא הסכם ממון לדוגמא בתל אביב?

קרא עוד
אם אתם מחפשים הסכם ממון לדוגמא, אתם בוודאי נמצאים בשלבים הסופיים לקראת החתונה. הסכם ממומן נועד על מנת לעשות סדר מראש בכל מה שקשור לרכוש שכל אחד מבני הזוג נכנס איתו לנישואין. אך האם באמת כדאי להישען על הסכם ממומן שהוא לדוגמא? אל תתבססו על הסכם ממון לדוגמא אומנם הסכם ממומן שתמצאו באינטרנט יכלול בתוכו את מרבית הנושאים החשובים, אך הוא אינו מותאם לכם. על מנת שתוכלו לקבל הסכם ממומן שמתאים לכם אתם צריכים לפנות לעורך דין מקצועי אשר יבנה את ההסכם בהתאם לדרישות ולרצונות שלכם – זה הדבר הבסיסי והחשוב ביותר. הסכם ממון לדוגמא רק לצורך עיון הסכם ממומן שתוכלו למצוא באינטרנט יכול להיות טוב רק אם אתם רוצים להבין פחות או יותר כיצד ההסכם בנוי. כך תוכלו להיערך בצורה טובה יותר, וברגע האמת תוכלו לפנות לעורך דין מקצועי על מנת שיבנה עבורכם את הסכם הממון שלכם על פי המצב שבו אתם נמצאים.
הקודם
הבא
דילוג לתוכן