עורך דין גירושין בתל אביב – עו"ד אסתר שלום

אסתר-שלום-עוד-גירושין-בתל-אביב

חיפוש אחר עורך דין גירושין בתל אביב והסביבה לתיק גירושין:

בכל הנוגע לתיקי גירושין ומציאת עורך דין גירושין בתל אביב, אין ספק שזו העיר שכדאי להתחיל בה. מבחינת שירותי עורך דין גירושין תל אביב, ישנה גישה נוחה וזמינות גבוהה, אז אם גם אתם מחפשים עורך דין גירושין מומחה לדיני משפחה, אתם מוזמנים לפנות לעו"ד אסתר שלום.

שירותי עורך דין גירושין בתל אביב המתמחה בדיני משפחה

במשפט גירושין, חשוב לפנות לעורך דין גירושין מקצועי ומומחה בתחום, שיוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר ולהגן על זכויותיכם. מלבד בקיאות בחקיקה הקיימת ובפסיקה, יש ערך גם ליכולת הקשבה, יחס אישי, ניסיון וחשיבה יצירתית. עורכי דין העוסקים בדיני משפחה ניתן למצוא בכל רחבי הארץ אך אם אתם רוצים לוודא שלעורך הדין יהיה ניסיון רב ותוכלו להגיע אליו בעקבות המלצות על שירותי עורך דין גירושין בתל אביב, אנחנו הכתובת הנכונה. עו"ד אסתר שלום היא בעלת המלצות וידע רב בדיני משפחה, עם ניסיון מוכח בהובלת תיקי גירושין. ניתן לפנות למשרד כדי לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ולשכור את שירותיה של עו"ד אסתר שלום לליווי וייצוג משפטי. הייצוג אינו מוגבל לדיונים הנוגעים לקבלת הגט בערכאה המשפטית, אלא לכל ההיבטים הנלווים לגירושין כולל הסדרת נושא חלוקת הרכוש, מזונות, הסדרי ראיה ומשמורת. בנוסף, המעוניינים בהשגת הסכם הוגן ומקובל על שני הצדדים, ללא מעורבות בית המשפט ניתן לפנות כדי להתחיל תהליך גישור.

תיקי גירושין בתל אביב

אחוזי הגירושין בתל אביב הם מהגבוהים בארץ, אך למרות שמדובר בנתון מצער, זו גם אחת הסיבות הטובות ביותר לכך שכאשר מדובר בחיפוש עורך דין גירושין בתל אביב, כדאי להתחיל ממשרד הממוקם בעיר. לעורכי הדין המתמחים בדיני משפחה בתל אביב והמרכז, יש ניסיון רב בייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בתחום דיני משפחה והם יכולים להביא עמם יתרונות ייחודיים שלא קל למצוא במקומות אחרים. עם זאת, אל תמהרו לשכור דווקא את שירותיו של עורך דין הנחשב ל"כריש" או זה שמבטיח לכם "מלחמה", מכיוון שכדאי לנסות קודם להגיע להסכמה בין הצדדים בדרך מכבדת והוגנת. כיצד? באמצעות הליך גישור בתיווך מגשר גירושין מקצועי מומלץ.

עורך דין גירושין בתל אביב – עוד אסתר שלום

הסכם מזונות

ככלל יש להבין כי תיק גירושין אינו מתחיל ונגמר בהשגת הגט. יש נושאים רבים עליהם צריכים בני הזוג להסכים כדי שיוכלו לסיים את הקשר בצורה מכבדת. נקודה זו משמעותית במיוחד כאשר יש ילדים משותפים, ואז בית המשפט נדרש להכריע לא רק לגבי מזונות לאישה אלא גם גובה הסכום שישולם לכל ילד והסדרי ראייה. כל צד צריך להיות מיוצג על ידי עורך דין אך ניתן גם לפנות יחדיו למגשר מקצועי שיסייע לבני הזוג להגיע להסכמה משותפת והוגנת, בטרם יכפה בית המשפט את פסיקתו. עבור אלו המחפשים גישור על ידי עורך דין גירושין בתל אביב, יכולים למצוא מגוון אפשרויות בחירה בין אנשי מקצוע מומלצים ובעלי ניסיון רב בתחום.

מומחה בהליך גישור וייצוג משפטי

אם אתם מחפשים מומחה לגישור או ייצוג עורך דין גירושין תל אביב, העיר מציעה אפשרויות בחירה רבות, אך נסו למקד את החיפוש ברמה מקצועית גבוהה וניסיון מוכח לצד יכולת הקשבה, רגישות וזמינות. את כל אלו תוכלו למצוא אצל עו"ד אסתר שלום, ביחד עם המלצות חמות על ליווי והובלת הליכי גישור בתיקי גירושין ודיני משפחה.

לקוחות ממליצים

Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
הקודם
הבא
דילוג לתוכן