עורך דין גירושין ברמת גן – עו"ד אסתר שלום

אסתר-שלום-עוד-גירושין-ברמת-גן

שירותי עורך דין גירושין ברמת גן:

אם אתם עומדים בפני הליך גירושין ואתם מתגוררים ברמת גן או באזור המרכז, השלב הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות לעורך דין גירושין ברמת גן המתמחה בדיני משפחה. אסתר שלום היא עורכת דין מומחית לתיקי גירושין, בעלת ניסיון רב והמלצות, העומדת בראש משרד עורך דין גירושין ברמת גן.

מה כוללים שירותי עורך דין גירושין ברמת גן?

תחום המשפט כולל בתוכו ענפים רבים וברוב המקרים, ההליך המשפטי אינו מסתיים בדיון אחד. שתי העובדות הללו צריכות להנחות אתכם בבחירת שירותי עורך דין גירושין ברמת גן, כאשר יש לשים לב על הדגשים הבאים: הענף בו מתמחה עורך הדין והמיקום בו הוא פועל. כאשר אתם מצויים בהליך גירושין, חשוב מאד לפנות לעורך דין גירושין ברמת גן בעל בקיאות וניסיון בדיני משפחה, אשר הוביל תיקי גירושין וייצג נאמנה לקוחות רבים. מכיוון שדיון בנושא גירושין מתפרש גם על תתי נושאים נוספים, כמו עריכת הסכם ממון, משמורת משותפת, מזונות והסדרי ראייה, מומלץ לפנות לעורך דין אשר פועל בקרבה לאזור מגוריכם או לאזור בו נמצאת הערכאה המשפטית אשר דנה בתיק. מדוע יש חשיבות לקרבה הגיאוגרפית? בשל שתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה שאותו עורך דין מכיר את בתי המשפט המקומיים והוא יוכל להדריך אתכם למה לצפות ואיך להיערך. הסיבה השנייה היא שיהיה לכם נוח יותר להגיע לפגישות ולדיונים שייערכו, בין אם בחרתם בהליך גישור או לא.

הסכמה על משמורת משותפת

מצאתם עורך דין ברמת גן? השלב הבא הוא להחליט כיצד ברצונכם לפעול. בתיקי גירושין יש אמוציות רבות ומחלוקות טבעיות בין בני הזוג, כאשר אחת הדוגמאות הנפוצות ביותר היא בנושא משמורת משותפת והסדרי ראיה. לעתים אחד הצדדים מתעקש על תנאים שבעיני הצד השני אינם מתאימים או ברי יישום ומכאן קצרה הדרך לסכסוך והתלהמות אשר יגרמו לכולם עגמת נפש רבה. בית המשפט שם לנגד עיניו את טובת הילד כאשר הוא נדרש להכריע בנושא משמורת, אך בני הזוג יכולים להגיע להסכמה ביניהם טרם הדיון. כדי לעשות זאת, הם נעזרים בהליך גישור על ידי מגשר מקצועי, אשר מלווה ומנחה אותם כיצד לפתור את המחלוקות בגישה מכבדת.

canstockphoto20275319

גישור ע''י עורך דין גירושין רמת גן

כדי להוביל תהליך גישור, צריך להיות מגשר מקצועי, אשר למד ועבר את ההכשרה הנדרשת לעסוק בתחום. המגשר יכול לשמש כמתווך ומוביל במקרים רבים, אך כאשר מדובר בתיק השייך לדיני משפחה, כמו תיק גירושין, מומלץ לפנות למגשר שהוא גם עורך דין דיני משפחה. עורך דין גירושין ברמת גן מומחה בדיני משפחה אשר מחזיק בתעודת מגשר, יוכל לתת גם נקודת מבט משפטית על ההליך ולוודא שהוא מבוצע תוך שמירה על זכויותיהם של שני הצדדים ועמידה בדרישות החוק. מכיוון שגישור מחייב סדרת מפגשים ושיתוף פעולה של הצדדים, אם אתם מתגוררים ברמת גן כדאי לפנות לעורך דין דיני משפחה ברמת גן העוסק גם בגישור וכך יהיה לכם נוח ומהיר להגיע.

עריכת הסכם ממון

תפקידו של עורך דין גירושין ברמת גן המתמחה בדיני משפחה, אינו מתחיל ברגע קבלת ההחלטה להתגרש אלא כבר קודם לכן. ניתן לפנות לעורך דין מומחה לדיני משפחה כדי לערוך הסכם ממון טרום נישואין או כאשר רוצים להתייעץ ולקבל הכוונה משפטית לפני ההחלטה לפרק את הקשר. עו"ד אסתר שלום מציעה לכם את ניסיונה הרב כעורכת דין ומגשרת בכל אחד מן השלבים.

לקוחות ממליצים

Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
הקודם
הבא
דילוג לתוכן