עורך דין גירושין ברמת גן – עו"ד אסתר שלום

אסתר-שלום-עוד-גירושין-ברמת-גן

שירותי עורך דין גירושין ברמת גן:

אם אתם עומדים בפני הליך גירושין ואתם מתגוררים ברמת גן או באזור המרכז, השלב הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות לעורך דין גירושין ברמת גן המתמחה בדיני משפחה. אסתר שלום היא עורכת דין מומחית לתיקי גירושין, בעלת ניסיון רב והמלצות, העומדת בראש משרד עורך דין גירושין ברמת גן.

מה כוללים שירותי עורך דין גירושין ברמת גן?

תחום המשפט כולל בתוכו ענפים רבים וברוב המקרים, ההליך המשפטי אינו מסתיים בדיון אחד. שתי העובדות הללו צריכות להנחות אתכם בבחירת שירותי עורך דין גירושין ברמת גן, כאשר יש לשים לב על הדגשים הבאים: הענף בו מתמחה עורך הדין והמיקום בו הוא פועל. כאשר אתם מצויים בהליך גירושין, חשוב מאד לפנות לעורך דין גירושין ברמת גן בעל בקיאות וניסיון בדיני משפחה, אשר הוביל תיקי גירושין וייצג נאמנה לקוחות רבים. מכיוון שדיון בנושא גירושין מתפרש גם על תתי נושאים נוספים, כמו עריכת הסכם ממון, משמורת משותפת, מזונות והסדרי ראייה, מומלץ לפנות לעורך דין אשר פועל בקרבה לאזור מגוריכם או לאזור בו נמצאת הערכאה המשפטית אשר דנה בתיק. מדוע יש חשיבות לקרבה הגיאוגרפית? בשל שתי סיבות עיקריות. הסיבה הראשונה שאותו עורך דין מכיר את בתי המשפט המקומיים והוא יוכל להדריך אתכם למה לצפות ואיך להיערך. הסיבה השנייה היא שיהיה לכם נוח יותר להגיע לפגישות ולדיונים שייערכו, בין אם בחרתם בהליך גישור או לא.

הסכמה על משמורת משותפת

מצאתם עורך דין ברמת גן? השלב הבא הוא להחליט כיצד ברצונכם לפעול. בתיקי גירושין יש אמוציות רבות ומחלוקות טבעיות בין בני הזוג, כאשר אחת הדוגמאות הנפוצות ביותר היא בנושא משמורת משותפת והסדרי ראיה. לעתים אחד הצדדים מתעקש על תנאים שבעיני הצד השני אינם מתאימים או ברי יישום ומכאן קצרה הדרך לסכסוך והתלהמות אשר יגרמו לכולם עגמת נפש רבה. בית המשפט שם לנגד עיניו את טובת הילד כאשר הוא נדרש להכריע בנושא משמורת, אך בני הזוג יכולים להגיע להסכמה ביניהם טרם הדיון. כדי לעשות זאת, הם נעזרים בהליך גישור על ידי מגשר מקצועי, אשר מלווה ומנחה אותם כיצד לפתור את המחלוקות בגישה מכבדת.

canstockphoto20275319

גישור ע''י עורך דין גירושין רמת גן

כדי להוביל תהליך גישור, צריך להיות מגשר מקצועי, אשר למד ועבר את ההכשרה הנדרשת לעסוק בתחום. המגשר יכול לשמש כמתווך ומוביל במקרים רבים, אך כאשר מדובר בתיק השייך לדיני משפחה, כמו תיק גירושין, מומלץ לפנות למגשר שהוא גם עורך דין דיני משפחה. עורך דין גירושין ברמת גן מומחה בדיני משפחה אשר מחזיק בתעודת מגשר, יוכל לתת גם נקודת מבט משפטית על ההליך ולוודא שהוא מבוצע תוך שמירה על זכויותיהם של שני הצדדים ועמידה בדרישות החוק. מכיוון שגישור מחייב סדרת מפגשים ושיתוף פעולה של הצדדים, אם אתם מתגוררים ברמת גן כדאי לפנות לעורך דין דיני משפחה ברמת גן העוסק גם בגישור וכך יהיה לכם נוח ומהיר להגיע.

עריכת הסכם ממון

תפקידו של עורך דין גירושין ברמת גן המתמחה בדיני משפחה, אינו מתחיל ברגע קבלת ההחלטה להתגרש אלא כבר קודם לכן. ניתן לפנות לעורך דין מומחה לדיני משפחה כדי לערוך הסכם ממון טרום נישואין או כאשר רוצים להתייעץ ולקבל הכוונה משפטית לפני ההחלטה לפרק את הקשר. עו"ד אסתר שלום מציעה לכם את ניסיונה הרב כעורכת דין ומגשרת בכל אחד מן השלבים.

לקוחות ממליצים

Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
הקודם
הבא

פוסטים עורך דין גירושין

<h3>הסכם ממון מהו?</h3>

הסכם ממון מהו?

קרא עוד
הסכם ממון הינו חוזה משפטי מחייב הקובע ומסדיר מראש את חלוקת הרכוש בין בני הזוג, במידה ויתגרשו או ייפרדו בעתיד. הסכם ממון עדיין לא נפוץ במדינת ישראל כפי שהוא נפוץ ומקובל באירופה, אך לאט לאט הוא נכנס לתודעה בישראל ורבים עורכים הסכם ממון טרם חתונתם.. אם אחד מבני-הזוג מסרב להתגרש, הנישואים אינם פוקעים וחלוקת הרכוש אינה נעשית. מתנות וירושה שמתקבלות לפני או בזמן הנישואין שייכים למי שקיבל. כמו כן, רכוש שנצבר בזמן הנישואין הינו משותף לשני בני הזוג. יחד עם זאת, מה שקובעים בני הזוג בהסכם ממון גובר על חוק יחסי ממון, חלוקת הרכוש שנקבעה בהסכם היא זו שתקבע במקרה הצורך. בהסכם ממון לא מתייחסים רק לממון בלבד, הסכם ממון יכול לכלול התייחסות לרכוש כדוגמת: מקרקעין, עסק, מכוניות וכד' וכן התייחסות לזכויות כדוגמת: פנסיה, כספי פיצויים במקרה של פיטורין, וכל נכס ששווה כסף כמו מניות, קופות גמל וכו'. לפי חוק יחסי ממון, נראה לכאורה כי הסכם ממון נועד רק למי שרוצה להפריד את הרכוש שהוא צובר בזמן הנישואין מבן זוגו, מאחר והחוק עצמו קובע הפרדה ברכוש מלפני נישואין, נכסים, ירושות ומתנות, הסכם ממון נועד להבטיח חלוקה הוגנת של אותו רכוש שהחוק קובע שהוא נפרד. כלומר, בני הזוג מסכמים מראש חלוקה גם של הנכסים מלפני הנישואין וגם על נכסים שעלול להיווצר מצב שישנה מחלוקת לגביהן בעקבות השימוש המשותף לאורך השנים. עם קבלת התיקון לחוק יחסי ממון נוצרה פריצת דרך חשובה, החוק המקורי שנחקק לפני 35 שנה, תלה חלוקה זו במועד הפירוק הרשמי של בני הזוג, התיקון לחוק מאפשר את חלוקת הרכוש המשותף עוד קודם לגירושין זאת, בהתקיים אחד התנאים הקבועים בחוק.
<h3>פנייה לעורך דין המתמחה בגישור משפחתי</h3>

פנייה לעורך דין המתמחה בגישור משפחתי

קרא עוד
מגשר אינו חייב להיות עורך דין, אך עורך דין גירושין מומחה מביא עמו לשולחן ניסיון רב וידע רחב בתחום דיני משפחה. עריכת הסכם ממון על ידי עורך דין מומחה, מבטיחה את תוקפו המשפטי של המסמך ומעלה את הסיכוי שבית המשפט יאשר את מה שהוסכם על ידי הצדדים בתהליך גישור משפחתי. עם זאת, יש לציין שכדי להבטיח את זכויותיהם של שני בני הזוג, חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בגישור ואינו מייצג את אחד הצדדים בתיק הגירושין, וזאת כדי למנוע אינטרסים זרים הנובעים מהגנתו על הלקוח. לפני החתימה על ההסכם, כדאי להתייעץ עם עורך הדין אשר מייצג אתכם בתיק, כדי לוודא שההסכם הוגן.
<h3>עורך דין ירושה</h3>

עורך דין ירושה

קרא עוד
לפני שבן אדם הולך מן העולם הוא משאיר אחריו ירושה, צוואה ומסמך המעיד ומורה באופן מדויק על אופן חלוקת הרכוש שצבר במהלך חייו לקרוביו ויקיריו, מסמך זה דואג לחלוקת הרכוש בצורה המדויקת ביותר כפי שראה המנוח לנכון. אחרי לכתו פותחים ומתכוננים להנות מהשלל שהשאיר להם. הצוואה כשמה כן, היא מצווה על הקרובים המוזכרים לחלק את הרכוש לראות עיניו של מנוח, זו היא בקשתו האחרונה. על מנת לכתוב צוואה או לפתוח ולהתחיל בתהליך מימוש הירושה יש להיעזר בשירותו של עורך דין מקצועי ומנוסה בדיני משפחה, העורך דין ילווה את היורשים העתידיים בכל תהליך קבלת הירושה. כמו בחיים גם במוות כנראה אין שחור ולבן, ובניגוד לרצונו הטוב של המנוח ייתכן שעל קרובי משפחתו והמוזכרים במסמך הצוואה אין חלוקת הרכוש מקובל עליהם, במקרים כאלה מתחילות קרבות הירושה העכורים. חשוב לדעת שבעזרת שירותו של עורך דין מקצועי, מנוסה ואמין יש באפשרות של ביטול צו הירושה ולשנותה. מכיוון שכל צד במתרס ומי שידו מעורבת במערכות הקרב מעוניין בקבלת נתח גדול יותר מהשלל אותו השאיר המנוח, רצוי שיהיה לצידו את העורך דין הטוב ביותר, עורך דין מקצועי ומנוסה ידע להגיע לפשרות ולרצות את כל הצדדים הנוגעים בדבר, ועם זאת להוציא את מיצגו עם החלק הנכבד והנכסף ביותר. ברוב בתי המשפט המנצחים הגדולים הם אלה המחזיקים בעורכי הדין הטובים ביותר, המייצג משפיע רבות על החלטת השופט לא פחות מהעובדות היבשות המונחות לפניו.
<h3>עורך דין הסכם ממון</h3>

עורך דין הסכם ממון

קרא עוד
פנייה לעורך דין הסכם ממון הפכה בשנים האחרונות לכלי לגיטימי ומבוקש בקרב בני זוג העומדים להינשא, מתוך מחשבה על העתיד הזוגי והכלכלי של התא המשפחתי. כדי לוודא שזכויותיכם נשמרות, אתם צריכים לערוך את ההסכם בליווי גורם מקצועי. עו"ד אסתר שלום מתמחה בדיני משפחה ומציעה לכם לשבת יחד לשולחן ולערוך הסכם ממון בתיווך מקצועי ומתוך ניסיון רב. שירותי הסכם ממון גם בהליך גירושין נהוג לערוך הסכם ממון לפני החתונה, מתוך נקודת הסתכלות מפוכחת על החיים, הלוקחת בחשבון כי במהלך השנים יכולות להיות תהפוכות רבות בקשר הזוגי, אשר יובילו לצערנו להחלטה לפרק את הנישואין. יש הרואים בכך צעד שלילי היוצא מנקודת הנחה שכל קשר זוגי סופו להתפרק, אך יש המחזיקים בגישה אחרת. הסכם חתום על חלוקת הרכוש, תוך התייחסות לרכוש הקיים בנקודת הזמן הנוכחית והרכוש שיצטבר במהלך החיים המשותפים, מהווה מעין ערובה לעתיד ויש זוגות רבים אשר חשים פנייה לעורך דין הסכם ממון תקנה להם שקט נפשי. עם זאת, שירותי עורך דין הסכם ממון יכולים להיות רלבנטיים גם לזוגות נשואים, אשר לא ערכו הסכם כזה לפני החתונה וכעת עומדים בפני גירושין. תהליך הגירושין מלווה באמוציות רבות ומחייב החלטות חשובות כמו משמורת משותפת מזונות וחלוקת רכוש. פנייה לעורך דין המתמחה בגישור משפחתי וגישור גירושין, יכולה להיות המפתח לסיום קשר הנישואין בדרך מכבדת, תוך הבטחת זכויותיהם הכלכליות של שני הצדדים. בסיום הליך הגישור שני הצדדים חותמים על הסכם הכולל בתוכו גם התייחסות לנושאים הכלכליים.
<h3>תביעת אבהות</h3>

תביעת אבהות

קרא עוד
לכל אחד יש זכות לדעת מיהו אביו הביולוגי, לכל אחד יש זכות להכיר את צאצאיו או לחלופין להפריח כל טענת שווא על ידי גורם כזה או אחר, גם זכותה של אישה לא לגדל את ילדיה לבד ולקבל עזרה ותמיכה כספית מההורה השני. בעקבות כל המעורבים שבדבר הנחילה מדינת ישראל את חוק תביעת האבהות, המאפשר לברר ולענות על הסאגה המתישה – מיהו אביו של הילד. תביעת אבהות הינו תהליך משפטי מורכב אשר מטרתו לתת תשובה ברורה על זהות האב. תהליך זה מצריך בחובו עשיית ועבירת בדיקות רפואיות, אשר בסופם, באמצעות התוצאות, מגיעים כל המעורבים לתום הסוגייה. לתוצאות הבדיקות ולפסק דינו של השופט בתביעת האבהות ישנן תוצאות רבות המשליכות באופן ישיר על כל הצדדים. באופן טבעי, אם אכן יתברר כי הנתבע הוא אביו הביולוגי של ילד המריבה, הוא מחויב בתשלום המזונות עד פקיעת מועד התשלום, קרי עד שהילד מגיע לגיל 21 ומסיים את שירותו הצבאי ויוצא לדרך עצמאית. אם הילד כבר גדל באופן חד צדדי אצל האישה וכל נטל ועול התשלום היה על גבה, יחויב הנתבע לשלם באופן רטרואקטיבי. כמו כן, אם יוגדר הנתבע כאביו של הילד יש באפשרותו לתבוע משמורת משותפת או הסדרי ראייה. תביעת אבהות תתבצע בשני המקרים: אחד ההורים הפוטנציאלים מגיש תביעת אבהות או הילד, באמצעות אפוטרופוס ניטרלי מגיש עתירה, במצב שנמצא אביו של הילד הוא נהפך להיות רשאי להיות היורש החוקי של נכסיו. בית המשפט מבדיל בין שני סוגי אבהות, אבהות אזרחית אל מול אבהות דתית.
<h3>תשלום מזונות</h3>

תשלום מזונות

קרא עוד
על פי חוק מדינת ישראל אופן חלוקת תשלום המזונות נעשה בצורה הבאה: עד גיל 6 שני ההורים משלמים ומכלכלים את הילד בצורה שווה, עד גיל 15 רוב התשלום וכובד המשקל עובר על האב, מכיוון שבגיל 18 רוב האזרחים נמצאים במסגרת הצבאית ואין ביכולתם לצאת לדרך עצמאית גם פה האב משלם. מזונות המזונות נועדו להבטיח להם את איכות חייהם הקדמו לגירושין, בעקבות התחשבות בהם והעובדה שהם לא צריכים להיפגע מהפרדת הכוחות, תשלום המזונות מהווה תשלום הצרכים הסיסים שאותו הילד צרי, למשל בית ספר, אוכל, בגדים, טיפולים רפואיים וכדומה. סוג נוסף של מזונות הוא מזונות אישה – מזונות אלה נקבעים לפני החתונה ועל פיהם מחויב הגבר לדאוג לאישה לכל צרכיה. בזמן פרידה, מכיוון שהאישה לרוב היא זו שמחזיקה ומטפלת בילדים, האב לא מחויב למזונות כלפי ילדו, אלא גם לכלכל את גרושתו ואם ילדו. כמו שהם ראויים להמשיך לחיות ברמת חיים שהורגלו אליה, לאישה הזכות לחיות ברמת חיים דומה.. מתוצאה של הסכם הנישואין רוכש הבעל את הזכויות להכנסות ההכנסות האישה מעבודתה ( "מעשה ידייה") ובתמורה מחויב לפרנס, לכלכל ולדאוג לכל צרכיה כל עוד הם במסגרת הנישואים. קיימת האפשרות לקזז בין הדברים, האישה יכולןה לסרב על מתן ההכנסות לבעלה, ולוותר בכך על המזונות אותם היא תקבל, שני האנשים חיים ביחד ועצמאים כלכלית. גם אם האישה איננה עובדת ואין ביכולתה לתת לבעל דבר, אסור עליו להכריח אותה לצאת לעבודה על מנת לפתור עצמו מתשלום המזונות כלפיה. דבר היכול לבטל את הזכות של האישה לקבלת מזונות הוא כמובן בגידה – כשהאישה בוגדת בבעלה היא מוותרת על כך בעצם שהוא חייב לשלם לה מזונות, אמנם מדובר בדבר כבד משקל המצריך ראיות חותכות או די בהודעת האישה. על פי דין תורה וכיוצא מזה בתי הדין הדתיים ומוסד הרבנות, אישה שגרמה במזיד לבעלה לעבור על כללי התורה והדת, אינה מחויבת בקבלת מזונות.
<h3>משמורת ילדים</h3>

משמורת ילדים

קרא עוד
בתי המשפט היום שמים יותר ויותר דגש על בחינת טובת הילד ולמעשה פחות מזדקקים ל"חזקת הגיל הרך". ( בה הילד נמצא באופן אוטומטי בחזקת האם) מחקרים רבים מראים שמעורבות של שני ההורים משפיעה על התפתחות הילדים . ככל שאבות היו מעורבים יותר בחיי ילדיהם , היו שם ונתנו לילדיהם תמיכה רגשית ופיזית וסייעו בכל הקשור בגידולם, אותם קטינים הסתגלו טוב יותר למציאות שלאחר גירושי ההורים שנוצר בעקבות הגירושין והסתגלו למצב שנוצר ביתר קלות. כאשר הילד תופס את הוריו כשווים גם בגידולו, וכאשר רק טובת הילד לנגד ענייהם על אף הפרידה, ההורים ממשיכים להוות דמויות משמעותיות בחיי הילד, הם שווים בעינו, ומעמדם שווה. אין הורה "מפנק" ששוהה עם הילד רק בסופי שבוע, לעומת הורה "מחנך" שנמצא עם הילד יום יום, שניהם באים מעמדות שוות. משמורת ילדים משותפת בהרבה מקרים מונעת מאבקים משפטיים מיותרים ,כאשר הילדים אינם חלק מן המאבק ולא משתמשים בהם.
<h3>הסכם ממון בין בני זוג</h3>

הסכם ממון בין בני זוג

קרא עוד
במסגרת הסכם חיים משותפים, מכריזים בני הזוג, ראשית כל, על היותם ידועים בציבור המנהלים משק בית משותף, על כך חייבים כמו אצל זוגות נשואים עדים היאשרו זאת. סעיף דקלרטיבי זה הוא חשוב מאוד, בעיקר בכדי להעניק סמכות לבית המשפט לענייני משפחה, לאשר את ההסכם ממון בין בני זוג. מעבר לזאת, הסכם ממון בין בני זוג והסכם חיים משותפים יכולים להתייחס לכל סוגיה רלוונטית הנוגעת למערכת היחסים בין הצדדים. קרי, ההסכם איננו מוגבל רק לחלוקת הרכוש, אלא ידועים בציבור, יכולים לעגן הסכמות גם בנושאים אחרים כמו משמורת ילדים ומזונות. בשל חשיבותו המשפטית והכלכלית של ההסכם, חשוב מאוד שלא לערוך אותו באופן עצמאי, אלא לפנות אל עורך דין מנוסה בדיני משפחה ועדיף שיהיה בעל הסמכה בגישור בתחום דיני המשפחה להלן הסעיפים המרכזיים בהסכם חיים משותפים בין ידועים בציבור.
<h3>מגשר גירושין מומחה</h3>

מגשר גירושין מומחה

קרא עוד
אם בעבר הסכמי ממון היו מקובלים רק בקרב המעמד העליון, הרי שכיום הם נפוצים בכלל האוכלוסייה, כולל הציבור הדתי. כדי להגיע להסכם ממון הוגן, חשוב לפנות למגשר גירושין מומחה. עו"ד אסתר שלום מחזיקה בהמלצות רבות מלקוחות שהתנסו בתהליך הגישור ומציעה לכם מניסיונה המקצועי בהובלה, תיווך והשגת פשרה משביעת רצון בין הצדדים.
<h3>מזונות</h3>

מזונות

קרא עוד
מספר הזוגות המתגרשים בישראל הוא עצום. מהחברים הכי טובים ונדרת נדרי נצח מוצאים את עצמם זוגות רבים נמצאים בשני הצדדים של המתרס ומצויים בעיצומו של מערכת גירושין. רוב הסכסוכים בקרב זוגות העומדים בפני גירושים מסתכמים איך לא, בכסף וברכוש. לרוב הזוגות הגרושים יש גם ילדים ועל מנת שרמת חייהם וסגנון החיים לו הורגלו לא יפגע עקב הגירושים הוסכם על תשלומי המזונות. מזונות הוא הסכם תשלומים בו צד אחד מעביר סכום כסף לצד בו שרוי ומוחזק הילד רוב הזמן, לרוב זהו הגבר המשלם דמי מזונות לאישה ולילד. בקרב על המזונות הגבר והאישה עובדים בשני מישורים מקבילים אשר נראים כי לעולם לא יגיעו לעמק השווה, האישה תרצה להגדיל את הסכום בעוד הגבר יהיה מעוניין להפחיתו כמה שתוכל. עו"ד אסתר שלום מייצגת את כל הצדדים ויודעת להתאים את עצמה לקוחותיה הרבים ולהגיע למענו לתוצאה הרצויה. בניגוד למשפחה וקבוצת כדורגל, עורך אפשר ואף רצוי לבחור בקפידה וביתר שאת, עורך דן הוא למעשה הפה של לקוחותיו ועל פיו יישק דבר, החיים והמוות ביד הלשון. עורכת הדין אסתר שלום מיומנות ובעלת ניסיון רב בכתליו של בית המשפט המנוכר, רק אדם בעל אינטליגנציה שכלית ורגשית יכול להצליח בתיקים הנוקשים ביותר. באמתחתה של עו"ד אסתר שלום אפשר למצוא תיקים שהוגדרו בתחילתם כחסרי כל תקווה ועורכי דין רבים הרימו ידיים ונטשו את הספינה כאשר התחילה לתבוע. עו"ד אסתר שלום מנווטת את הספינות הטרופות בעלות המצב הרעוע ביותר האיבדו כל כיוון בלב ים , ורגע לפני שהם בדרכם הבטוחה לקרקעית הים היא מצילה אותם בעזרת התחכום, הידע והניסיון הרב ומביאה את נוסעיה לחוף מבטחים חמים ונעים. אם ברצונכם להשיג את הסכם וחוזה המזונות הטוב ביותר עליכם לעשות את הצעד החכם ביותר ולפנות מבעוד מועד אל עורכת הדין אסתר שלום.
הקודם
הבא
דילוג לתוכן