עו''ד גירושין בגבעתיים

אסתר שלום עוד גירושין בגבעתיים

כל מה שרציתם לשאול על שירותי עורך דין גירושין בגבעתיים:

בכל הקשור לתיקי גירושין ומציאת עורך דין גירושין בגבעתיים, רמת גן, תל אביב ושאר ערי המרכז הם מקום טוב להתחיל בו. מבחינת הנגישות, הזמינות והנוחות, שירותי עורך דין גירושין גבעתיים מספקת את כל היתרונות. יתרונות נוספים תוכלו לקבל בפנייה לעו"ד אסתר שלום, המתמחה בדיני משפחה.

אודות שירותי עורך דין גירושין בגבעתיים ואזור המרכז

אחת השאלות הנפוצות היא לגבי חשיבות הקרבה הגיאוגרפית. במילים אחרות – מהם היתרונות בכלל בחיפוש אחר שירותי עורך דין גירושין בגבעתיים? התשובה כפולה. ראשית, באזור המרכז אחוזי הגירושין לצערנו גבוהים. המשמעות של כך היא שיש באזור ריבוי עורכי דין באזור זה המתמחים בדיני משפחה. בנוסף, אם אתם מתגוררים בגבעתיים, יהיה לכם יותר קל להגיע למשרדו של עורך הדין לצורך התייעצויות ומפגשי גישור, במידה והחלטתם לבחור בכך. יש לקחת בחשבון שמשפט גירושין יכול להימשך זמן ולכן קרבה גיאוגרפית יכולה להקל עליכם רבות. את שירותיו של עורך דין גירושין בגבעתיים תוכלו לשכור לצורך ייצוג משפטי בערכאות השונות, אך גם בהזדמנויות אחרות כמו החלטת בני זוג לערוך הסכם ממון קדם נישואין או השגת פשרה בנושא מזונות והסדרי ראייה. אם הדיונים מתקיימים בבית הדין הרבני או בבית הדין לענייני משפחה בגבעתיים, יהיה לכל הצדדים נוח יותר להיעזר בשירותיו של עורך דין מהאזור, אשר מכיר את ההתנהלות המקומית ואת צוות בתי המשפט.

מומלץ לפנות לעורך דין גירושין גבעתיים גם בנושא גישור?

התשובה תלויה בכם ובבן הזוג שלכם. אם אתם מעוניינים להגיע להסדר מהיר, הוגן אשר יגן על זכויות שני הצדדים, ואתם רוצים למזער את הסיכוי לסכסוכים ומאבקים ארוכים ומייגעים, פנייה למגשר יכולה להוות פתרון מתאים. למרות הנתון המצער שהוזכר קודם לגבי אחוז הגירושין הגבוה באזור המרכז, יש בכך יתרון נוסף מכיוון שמבחינת אזור למציאת עורך דין גירושין בגבעתיים ושאר ערי המרכז, מציעות מגוון אפשרויות של מגשרים מקצועיים לצד עורכי דין שהוסמכו לעסוק בגישור. חפשו מגשר בעל גישה אדיבה, סבלנית ומקצועית, שיהיה מוסכם על שני הצדדים ותוכלו לחתור יחד לניסוח הסכם המכיל התייחסות לכלל הסעיפים הנוגעים לתיק גירושין.

למי פונים כדי לנסח הסכם ממון?

גם כאן בחיפוש אחר גורם מקצועי לניסוח הסכם ממון או עורך דין גירושין בגבעתיים, העיר שלכם היא נקודת התחלה טובה. הפנייה לעורך הדין יכולה להיעשות על ידי צד אחד או שני הצדדים יחד, לאחר ההחלטה להינשא ומתוך רצון להסדיר את הנושאים הכלכליים. להסכם כזה יש חשיבות רבה והוא נועד להגן על בני הזוג ולמנוע סכסוכים מיותרים ומאבקים ממושכים, במידה והם יחליטו להיפרד במהלך השנים. הבחירה בעורך דין גירושין מומחה לניהול המשא ומתן וניסוח ההסכם חשובה מאין כמוה ובמיוחד כאשר מדובר בעורך דין המתמחה בדיני משפחה. עורך הדין ידע אילו נקודות לכלול בהסכם, כיצד לשמור על זכויות שני הצדדים או הלקוח אשר אותו הוא מייצג, ואיך לוודא שההסכם מנוסח בהתאם לדרישות בית המשפט.

למי שמורה הסמכות לקביעת גובה דמי מזונות?

קביעת גובה דמי מזונות נמצאת בסמכות בית הדין לענייני משפחה, אלא אם הוחלט אחרת על ידי שני הצדדים ולשם כך תוכלו להיעזר בשירותי עורך דין בעל ניסיון והכשרה בגישור. בחיפוש אחר עורך דין גירושין בגבעתיים, העיר אמנם מציעה שמות רבים של עורכי דין מקצועיים, אך יש כתובת אחת למעוניינים ביחס אישי אדיב, סבלנות ורגישות לצד יכולת אסרטיבית וניסיון מוכח בהובלה, ייצוג וגישור. הכתובת היא עו"ד אסתר שלום.

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן