עורך דין גירושין בבני ברק – עו"ד אסתר שלום

אסתר שלום עוד גירושין בבני ברק

שירות עורך דין גירושין בבני ברק:

מבחינת חיפוש אחר שירות עורך דין גירושין בני ברק, לכתחילה אולי זו אינה נשמעת הבטחה גדולה, אך למעשה זוהי הסתכלות מוטעית, מכיוון שגם בקרב הציבור הדתי, הצורך בייעוץ משפטי ושירותי עורך דין גירושין בני ברק, היא כמו כל עיר אחרת ויש מקרי גירושין לא מעטים. לקבלת ייעוץ ושירות תוכלו לפנות לעו"ד אסתר שלום, אשר מתמחה בדיני משפחה.

שירותי עורך דין גירושין בני ברק ואזור המרכז

יש אמת בטענה שבכל הנוגע לשירותי עורך דין גירושין בבני ברק, מהווה דוגמה לאוכלוסייה אשר אינה ממהרת להתגרש. במקרים בהם יש קשיים בחיי הנישואין והתלבטות אם לפרק את התא המשפחתי, לא מעט יבחרו לפנות לרב או טוען רבני. בעוד שהסדר זה יכול להתאים לחלק מאוכלוסיית העיר, יש גם רבים המבינים את החשיבות בפנייה לעורך דין מומחה בדיני משפחה, לצורך קבלת ייעוץ משפטי וייצוג בתיק גירושין. הפנייה לעורך דין מקצועי רלבנטית לא רק להתנהלות בערכאות המשפטיות השונות, כמו בית הדין לענייני משפחה ובתי דין רבניים, אלא גם במקרים נוספים. אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא בהחלטת בני הזוג לפנות לעורך דין גירושין בבני ברק לניהול הליך גישור. במידה והוא רכש את ההכשרה הנדרשת והניסיון, עורך דין יכול לשמש גם כמגשר, ולפעול לטובת השגת הסכם הוגן בנוגע לדמי מזונות, משמורת וחלוקת רכוש. שירותי מגשר מעלים את הסיכוי להתנהלות הוגנת וקצרה, אשר במקרים מסוימים תוביל להחלטה להישאר יחד ובמקרים אחרים תאפשר היפרדות באווירה מכבדת.

דיון בנושא מזונות

בית המשפט לענייני משפחה יכול לדון בתביעת מזונות לאישה, אלא אם כן הבעל הקדים וכרך את תביעת הגירושין בבית דין רבני ביחד. עם זאת, יש עדיין את שאלת התשלום עבור הילדים. גובה דמי מדור והשתתפות בהוצאות כלכלה, חינוך ובריאות, מהווים את ארבעת הרכיבים המרכזיים בכל תשלום מזונות.
הסמכות לפסוק בנושא שמורה לבתי דין לענייני משפחה, אלא אם כן החליטו שני הצדדים להתדיין בפני בית הדין הרבני. מבחינת העדפת בתי דין רבניים בייצוג טוען רבני או עורך דין בני ברק היא אחת הערים בהן לא מדובר במקרה בודד. עם זאת, חשוב לדעת כי מי שאינו רוצה להיות כפוף לפסיקת בית הדין, יכול לפנות לעורך דין גירושין בבני ברק לניהול הליך גישור.

הסדרי ראייה - עורך דין אסתר שלום

יתרונות בפנייה לגישור

מבחינת גישור על ידי עורך דין גירושין בבני ברק, נראה כי העיר נחשבת לאחת הערים בהן יש ביקוש גבוה לשירות זה. המגשר יכול להיות רב, טוען רבני או עורך דין, בכל נושא המעורר מחלוקת. בין אם מדובר בוויכוח לגבי נדל"ן, ירושה, גירושין, מזונות או משמורת, יכול המגשר לתרום רבות מניסיונו המקצועי ולהוביל שיח מכבד בין הצדדים. מטרת התהליך היא להגיע להסכם חתום המקובל על בני הזוג, במטרה לצמצם את המחלוקות והסכסוכים ולשים את טובת הילדים בראש סדר העדיפויות. בדרך זו קל יותר להגיע להסכמה שניתן יהיה לכבד לאורך זמן ולחסוך דיונים חוזרים ונשנים וערעורים בערכאות משפטיות המוגשות על ידי אחד הצדדים.

ייצוג בתיק ע''י עורך דין גירושין בבני ברק

ניהול וייצוג תיק גירושין אינו חייב להיות לוחמני ואגרסיבי. אם אתם מעוניינים להתייעץ עם עורך דין גירושין בבני ברק, אתם תוכלו לפנות לעו"ד אסתר שלום ולזכות ביחס אישי, אדיב וסבלני ללא פשרה על רמה מקצועית, גבוהה ואסרטיביות כאשר יש צורך בכך מול הצד השני. ההמלצות והניסיון מדברים בעד עצמם.

לקוחות ממליצים

Tamara
Tamara
43 סקירות
קרא עוד
עורכת דין אסתר שלום מקצועית מאוד וקשובה
Nisim Cohen
Nisim Cohen
13 סקירות
קרא עוד
עורכת דין נפלאה, שירות מעולה והכי חשוב - יודעת את העבודה בצורה מושלמת!
Lior dan
Lior dan
281 סקירות
קרא עוד
גירושין זה לא דבר קל במיוחד שיש ילדים בתמונה. אני מודה לעורכת דין אסתר שלום על כל סיוע וניסיון להקל על התהליך, חייב לציין שהיו רגעים שחשבתי שאסתר לוקחת את מצבי כמקרה אישי שלה.
עידו ברוך
עידו ברוך
33 סקירות
קרא עוד
אני רוצה להמליץ לכם בחום על משרד עורכי הדין המקצועי של אסתר, אחריי שהבנתי שיש המון עורכי דין ומעט מאוד יחס אישי ומקצועיות בתחום עורכי הדין מצאתי את אסתר שלום אשר טיפלה בי מא-ת בצורה הטובה ביותר.
אורן קמש
אורן קמש
42 סקירות
קרא עוד
עו"ד מאד עיניינית מבינה עניין מקצוענית. אחוזי הצלחה גבוהים !
liliy suhar
liliy suhar
12 סקירות
קרא עוד
עו"ד שלום ביצעה את עבודתה במסירות אין קץ במהלך תקופה לא פשוטה בחיי. תודה רבה על המקצועיות, התמיכה והרגישות שהפגנת.
הקודם
הבא
דילוג לתוכן