עורך דין מומחה בדיני משפחה

דיני משפחה - עורך דין אסתר שלום

זקוקים לעורך דין מומחה לדיני משפחה? עו"ד אסתר שלום מתמחה בענפים השונים בדיני משפחה ומציעה ללקוחותיה ייצוג משפטי מקצועי וליווי אישי, לאורך כל שלבי התהליך. אם אתם מחפשים משרד עורכי דין בעל ניסיון רב והמלצות, שידע לייעץ ולהוביל ברגישות רבה ללא פשרה על מקצועיות, הגעתם למקום הנכון.

אילו שירותי דיני משפחה ניתן לקבל במשרד?

לרוב, כאשר מדברים על עורך דין דיני משפחה, חושבים באופן אוטומטי על שירות בייצוג משפט גירושין. למעשה, שירותי דיני משפחה וירושה הם רחבים יותר ונוגעים בכל הקשור למעמד האישי של הפרט. במילים אחרות, הפנייה לעורך דין מומחה לענייני משפחה רלוונטית בכל מקרה בו דנים בענייני רכוש, משמורת, הסדרי ראיה, מזונות, ירושה, צוואה וגם תיקי גירושין. כאשר אתם פונים למשרד העוסק בגירושין וירושה, יש לקחת בחשבון את הרגישות הרבה הנלווית למצבים הללו. כל מחלוקת קטנה יכולה להידרדר לסכסוך מורכב ולכן מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מתמחה גם בגישור. ההתמחות והניסיון בגישור, מהווים עזר רב בהובלת תהליכים וייעוץ משפטי ומסייעים ביישוב סכסוכים בין הצדדים והגעה להסכמה משותפת. במקרים רבים, בית המשפט לדיני משפחה רואה בעין חיובית הסכמים שהושגו בין הצדדים באמצעות הליך גישור מקצועי, ונוטה לאשר אותם. בדרך זו, אתם יכולים להימנע מעיכובים בהליך המשפטי והוצאות כספיות מיותרות, אך מעל הכל, למצוא דרך להידברות משותפת.

בחירת עורך דין דיני משפחה

בכל הקשור לדיני משפחה, יש חשיבות רבה לבחירה בעורך דין בעל היכרות מעמיקה עם החקיקה הקיימת ופסקי הדין, אך ידע רחב אינו התנאי היחיד. יש חשיבות גם לחשיבה יצירתית ויכולת להוביל ולנהל משא ומתן מול הצד השני בצורה אסרטיבית, אשר תבטיח את מיצוי זכויותיו של הלקוח ותמנע פיצוצים מיותרים. עורך הדין נמדד לא רק בתוצאות בבית המשפט, אלא גם בליווי התהליך ובכל הקורה לפני ואחרי קבלת הגט. קשה למדוד בצורה כמותית הצלחה במשפטים של גירושין וענייני משפחה, מכיוון שלכל מקרה יש מאפיינים ייחודיים משלו. לכן, כאשר מחפשים עורך דין דיני משפחה, צריך להסתמך במידה רבה על המלצות.

מאפיינים ייחודיים בדיון בענייני משפחה

ענייני משפחה הם קבוצת כללים הדנים במעמד האישי בנושאים כמו הורות, נישואין, גירושין, ירושה ומשמורת משותפת . במדינת ישראל, דיני משפחה נחשבים למורכבים במיוחד, בשל המעורבות בין המשפט האזרחי והמעמד הדתי של הפרט. עורך דין גירושין המייצג את אחד מבני הזוג, צריך להיות בקיא בחוקים ובפסיקה וגם בתקנות בתי הדין הרבניים, מכיוון שמשפט גירושין יכול להתנהל בשתי ערכאות במקביל: בית דין לענייני משפחה ובית דין רבני. נושא זה רגיש במיוחד כאשר אחד מבני הזוג או שניהם, שייכים למגזר הדתי, והם רואים חשיבות רבה במיצוי ההליכים בהתאם לרוח ההלכה. גישה נכונה, רמה מקצועית גבוהה, ניסיון רב ומחויבות ללקוח, הם המפתח להצלחה.

עיסוק בדיני משפחה וירושה

עו"ד אסתר שלום מתמחה בדיני משפחה וירושה ומציעה ללקוחותיה ניסיון רב בתחום והמלצות מלקוחות שנזקקו לליווי, ייעוץ או ייצוג משפטי. הרגישות הרבה שמגלה אסתר שלום לצד הבקיאות בענפים השונים בתחום המשפט האזרחי, הם אבני היסוד המלווים כל תיק ותיק, מתוך ראיית טובת הלקוח ורצון להגיע להסדר משביע רצון ללא סכסוכים מיותרים והוצאות כספיות גדולות.